Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.5) - en to nl translation catalogue (179 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Customizations
nl: Aanpassingen

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Roles
nl: Rollen

en: Click here
nl: Klik hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: User Management
nl: Gebruikersbeheer

en: User Email
nl: Gebruikers-email

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Skip
nl: Overslaan

en: Activate
nl: Activeer

en: Verify
nl: Controleren

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Phone No
nl: Telefoonnummer

en: Method Name
nl: Naam methode

en: Default country code
nl: Standaard landcode

en: for more details.
nl: voor meer informatie.

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?

en: Answer:
nl: Antwoord:

en: Phone number field name
nl: Veldnaam telefoonnummer

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: The passcode you have entered is incorrect. Please try again.
nl: De toegangscode die u hebt ingevoerd is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: Check License
nl: Licentie controleren

en: The OTP you have entered is incorrect. Please try again.
nl: De ingevoerde OTP is incorrect. Probeer het opnieuw.

en: Login settings updated.
nl: Login-instellingen bijgewerkt.

en: Login Settings
nl: Login-instellingen

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Login form username title
nl: Loginformulier titel gebruikersnaam

en: Login form username description
nl: Loginformulier beschrijving gebruikersnaam

en: Validation Failed. Please enter the correct OTP.
nl: Validatie mislukt. Voer de juiste OTP in.

en: VALUE
nl: WAARDE

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen

en: Enter your answer
nl: Vul uw antwoord in

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Profile Details
nl: Profielgegevens

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Enable role based 2FA
nl: Rolgebaseerde 2FA inschakelen

en: Setup Second Factor
nl: Tweede factor instellen

en: Override login form username title and description
nl: Titel en beschrijving gebruikersnaam van het inlogformulier overschrijven

en: Enter semicolon(;) separated IP addresses ( Format for range: lower_range - upper_range )
nl: IP-adressen gescheiden door puntkomma's (;) invoeren (Notatie voor bereik: laagste - hoogste)

en: Enter your custom question here
nl: Aangepaste vraag invoeren

en: Verify OTP
nl: OTP controleren

en: Login with miniOrange
nl: Inloggen met miniOrange

en: Passcode:
nl: Toegangscode:

en: Configure Security Questions (KBA)
nl: Beveiligingsvragen instellen (KBA)

en: Configure KBA
nl: KBA instellen

en: Enable Domain Based 2FA
nl: Domeingebaseerde 2FA inschakelen

en: Enter passcode
nl: Toegangscode invoeren

en: Interaction between role based and domain based 2FA
nl: Interactie tussen rol- en domeingebaseerde 2FA

en: Your account has been retrieved successfully.
nl: Uw account is succesvol opgehaald.

en: Invoke 2FA, if user belongs to Role as well as Domain
nl: 2FA gebruiken als de gebruiker zowel tot een rol als tot een domein behoort

en: Invoke 2FA, if user belongs to either Role or Domain
nl: 2FA gebruiken als de gebruiker tot een rol of domein behoort

en: You can use your username or email address to login.
nl: U kunt inloggen met uw gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen

en: We have sent an OTP to
nl: We hebben een OTP gestuurd naar

en: Please enter the OTP to verify your email.
nl: Vul de OTP in om uw e-mailadres te verifiëren.

en: Your user creation limit has been completed. Please upgrade your license to add more users. Please ignore if already upgraded.
nl: Uw gebruikerslimiet is bereikt. Upgrade uw licentie om meer gebruikers toe te voegen. Als u dit al gedaan hebt kunt u dit negeren.

en: Something is not right. Please run the update script or contact us at
nl: Er klopt iets niet. Voer het updatescript uit of neem contact met ons op via

en: Failed to send an OTP. Please check your internet connection.
nl: Het is niet gelukt een ​​OTP te versturen. Controleer uw internetverbinding.

en: Your account has been created successfully. Email Verification has been set as your default 2nd-factor method.
nl: Uw account is succesvol aangemaakt. E-mailverificatie is ingesteld als uw standaard 2e-factormethode.

en: Enable login using email address
nl: Inloggen met e-mailadres inschakelen

en: Enable login using phone number
nl: Inloggen met telefoonnummer inschakelen

en: An error occurred while configuring KBA Authentication. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het configureren van KBA Authentication. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred while processing your request. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van uw verzoek. Probeer het opnieuw.

en: Verify Your Email
nl: Verifieer uw e-mailadres

en: Headless/Decoupled 2FA Setup
nl: Headless/Decoupled 2FA instellen

en: Enable Headless Two-Factor.
nl: Headless Two-Factor inschakelen.

en: Select 2FA method
nl: 2FA-methode selecteren

en: Steps to integrate 2FA
nl: Stappen om 2FA te integreren

en: The first step is to authenticate user by sending Username and Password to our /headless/authenticate endpoint (API) so they can authenticated against the Drupal database. Once the user is authenticated successfully, OTP will be sent to registered mobile/email.
nl: De eerste stap is om de gebruiker te authentiseren door gebruikersnaam en wachtwoord naar ons headless authenticatie-eindpunt (API) te sturen, zodat ze kunnen worden geauthentiseerd met de Drupal-database. Zodra de gebruiker succesvol is geauthentiseerd, wordt OTP verzonden naar de geregistreerde mobiele telefoon/e-mail.

en: The second step is to validate the user by sending OTP (One time passcode) to our /headless/login endpoint (API).
nl: De tweede stap is het valideren van de gebruiker door een OTP (One Time Passcode) te sturen naar ons 
     headless login-eindpunt (API).

en: Headless settings saved successfully.
nl: Headless-instellingen succesvol opgeslagen.

en: Drupal Architecture:
nl: Drupal-architectuur:

en: Traditional/Normal
nl: Traditioneel/Normaal

en: Send this apiKey: <strong> %moApiKey </strong>
nl: Stuur deze apiKey: <strong> %moApiKey </strong>

en: API authentication failed. Please send the correct apiKey: <strong> %moApiKey </strong>
nl: API-authenticatie mislukt. Stuur de juiste apiKey: <strong> %moApiKey </strong>

en: Hardware Token One Time Passcode
nl: Hardware Token Eenmalige toegangscode

en: Insert the Hardware Token in the USB Port and touch button on Hardware token.
nl: Plaats de Hardware Token in de USB-poort en druk op de knop op de Hardware Token.

en: Enter the token
nl: Voer het token in

en: Hardware Token configured successfully.
nl: Hardwaretoken succesvol ingesteld.

en: An error occurred while configuring Hardware Token. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het configureren van het Hardware Token. Probeer het opnieuw.

en: ACTION
nl: ACTIE

en: Error while updating authentication method.
nl: Fout bij het bijwerken van de authenticatiemethode.

en: Are the licenses perpetual?
nl: Zijn de licenties doorlopend?

en: What is the refund policy?
nl: Wat is het restitutiebeleid?

en: Does miniOrange offer technical support?
nl: Biedt miniOrange technische ondersteuning?

en: Does miniOrange store any user data?
nl: Slaat miniOrange gebruikersgegevens op?

en: The number of OTP transactions have exhausted. Please recharge your account with SMS/Email/IVR transactions.
nl: Er zijn geen OTP-transacties over. Laad uw account op met SMS/E-mail/IVR-transacties.

en: 2FA Method
nl: 2FA-methode

en: 2FA Status
nl: 2FA-status

en: TOTP METHODS
nl: TOTP-METHODEN

en: OTP METHODS
nl: OTP-METHODEN

en: OTHER METHODS
nl: ANDERE METHODEN

en: Remember My Device
nl: Mijn apparaat onthouden

en: Enable Remember My Device
nl: Mijn apparaat onthouden - inschakelen

en: Total Users:
nl: Totaal aantal gebruikers:

en: Select phone number field
nl: Telefoonnummerveld selecteren

en: Possible errors
nl: Mogelijke fouten

en: Active Method
nl: Actieve methode

en: Configured Method
nl: Ingestelde methode

en: Colour Code
nl: Kleurcode

en: Supported Devices
nl: Ondersteunde apparaten

en: Please Register/Login with miniOrange before using this module.
nl: Registreer/login bij miniOrange voordat u deze module gebruikt.

en: Step 1 : Download the @method_name app
nl: Stap 1: Download de @method_name-app

en: Step 2: Scan this QR code with the app
nl: Stap 2: Scan deze QR-code met de app

en: Can't scan the code?
nl: Kunt u de code niet scannen?

en: Time based:
nl: Tijdgebaseerd:

en: Step 3: Enter the passcode generated by the app
nl: Stap 3: Voer de door de app gegenereerde toegangscode in

en: Step 1 : Download the miniOrange authenticator app
nl: Stap 1: Download de miniOrange authenticator-app

en: Download MFA-Authenticator
nl: MFA-Authenticator downloaden

en: Download Authenticator
nl: Authenticator downloaden

en: Step 2: Scan this QR code with the app, the form will submit automatically
nl: Stap 2: Scan deze QR-code met de app, het formulier wordt automatisch verzonden

en: Request OTP
nl: OTP aanvragen

en: We have @send an OTP to %user_email. Please enter the OTP to verify your email.
nl: We hebben een OTP naar %user_email gestuurd. Voer de OTP in om uw e-mail te verifiëren.

en: We have @send an OTP to %phone_number. Please enter the OTP to verify your phone number.
nl: We hebben een OTP naar %phone_number gestuurd. Voer de OTP in om uw telefoonnummer te verifiëren.

en: We have @send an OTP to %user_email and %phone_number. Please enter the OTP to verify your email and phone number.
nl: We hebben een OTP naar %user_email en %phone_number gestuurd. Voer de OTP in om uw e-mailadres en telefoonnummer te verifiëren.

en: You will receive phone call on %phone_number shortly, which prompts OTP. Please enter the OTP to verify your phone number.
nl: U wordt gebeld op %phone_number, en ontvangt de OTP. Voer de OTP in om uw telefoonnummer te verifiëren.

en: There was an unexpected error. Please try again.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: @method_name configured successfully.
nl: @method_name succesvol ingesteld.

en: Only alphanumeric characters (with question mark) are allowed and include at least three characters.
nl: Alleen alfanumerieke tekens (met vraagteken) zijn toegestaan. Minimaal drie tekens.

en: @number. Question:
nl: @nummer. Vraag:

en: 2FA for Admin
nl: 2FA voor beheerders

en: 2FA Policy for End Users
nl: 2FA-beleid voor eindgebruikers

en: Create an account with miniOrange
nl: Account aanmaken bij miniOrange

en: General 2FA Settings
nl: Algemene 2FA-instellingen

en: Activate Two-Factor Authentication
nl: Twee-factor-authenticatie activeren

en: Allow users to change/re-configure 2FA
nl: Gebruikers toestaan ​2FA te wijzigen/opnieuw te configureren

en: Allow Passwordless Login
nl: Wachtwoordloos inloggen toestaan

en: Allow users to skip 2FA
nl: Gebruikers toestaan ​​2FA over te slaan

en: Auto fetch phone number
nl: Automatisch telefoonnummer ophalen

en: Fetch phone number from user profile while the end users set up OTP over SMS as 2FA methods.
nl: Haal het telefoonnummer op uit het gebruikersprofiel als de eindgebruiker een OTP via SMS instelt als 2FA-methode.

en: Enable Backdoor Login
nl: Backdoor-login inschakelen

en: Redirect URL after user login
nl: Bestemmings-URL na login

en: 2FA Restrictions
nl: 2FA-beperkingen

en: Device Profiles Expiry Time (In days).
nl: Vervaltermijn apparaatprofielen (in dagen).

en: Number of trusted devices per user
nl: Aantal vertrouwde apparaten per gebruiker

en: Google Authenticator account name
nl: Google Authenticator-accountnaam

en: Organization branding
nl: Organisatie-branding

en: Login with username/email address
nl: Inloggen met gebruikersnaam/e-mailadres

en: Role Based Restriction - Enable 2FA for specific roles.
nl: Restrictie op rol: 2FA inschakelen voor specifieke rollen.

en: Domain Based Restriction - Enable 2FA for specific email domains.
nl: Restrictie op domein: schakel 2FA in voor specifieke e-maildomeinen.

en: Enter semicolon(;) separated domains ( eg. abc.com;xyz.com)
nl: Voer domeinen in, gescheiden door puntkomma's (bijv. abc.com;xyz.com)

en: IP Based Restriction - Skip 2FA for Trusted IPs.
nl: Restrictie op IP: 2FA overslaan voor vertrouwde IP's.

en: Enable Trusted IP Based 2FA
nl: 2FA vertrouwde IP-adressen inschakelen

en: Select 2FA methods you are interested in
nl: Selecteer de 2FA-methoden waarin u geïnteresseerd bent

en: Additonal Usecase Details
nl: Aanvullende gebruikersscenario-details

en: The admin who has activated module on this site can configure/reconfigure 2FA using this tab.
nl: De beheerder die de module op deze site heeft geactiveerd, kan 2FA via dit tabblad (her-)configureren.

en: You can manage 2FA for the end user accounts from this tab.
nl: Via dit tabblad kunt u 2FA voor eindgebruikersaccounts beheren.

en:  Please note that the user has to setup the 2FA again upon next login.
nl:  Let op: de gebruiker moet bij de volgende aanmelding 2FA opnieuw instellen.

en: Add the code to google authenticator app manually:
nl: De code handmatig toevoegen aan de Google Authenticator-app:
