Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.7) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: Download
be: Сцягнуць

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Profile
be: Профіль

en: Addons
be: Дадаткі (адоны)
