Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.7) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili
