Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.8) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Confirm
is: Vátta

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: Download
is: Tak niður

en: Reset
is: Tómstilla

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Update
is: Dagfør

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Role
is: Leiklutur

en: Profile
is: Vangamynd
