Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.8) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle
