Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.8) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Profile
lv: Profils

en: Query
lv: Vaicājums

en: Skip
lv: Izlaist

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
