Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.8) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Query
th: สอบถาม

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
