Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.9) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Profile
cy: Proffil

en: Query
cy: Ymholiad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
