Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.9) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Username
fil: Bansag

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Roles
fil: Mga papel

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
