Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.9) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Profile
lt: Profilis

en: Query
lt: Užklausa

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
