Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.9) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte
