Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.2) - en to pl translation catalogue (176 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Customizations
pl: Dostosowania

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Success
pl: Sukces

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Profile
pl: Profil

en: Query
pl: Zapytanie

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Changed
pl: Zmieniono

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Skip
pl: Pomiń

en: Activate
pl: Aktywuj

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Already have an account?
pl: Masz już konto?

en: Answer:
pl: Odpowiedź:

en: Phone number field name
pl: Nazwa pola numeru telefonu

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: The passcode you have entered is incorrect. Please try again.
pl: Wprowadzony kod dostępu jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.

en: Check License
pl: Sprawdź licencję

en: Login settings updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia logowania.

en: Create an account?
pl: Utworzyć konto?

en: Validation Failed. Please enter the correct OTP.
pl: Walidacja nie powiodła się. Proszę wpisać poprawny OTP.

en: VALUE
pl: WARTOŚĆ

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Enter your answer
pl: Wpisz swoją odpowiedź

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Profile Details
pl: Szczegóły profilu

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Enable role based 2FA
pl: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe oparte na rolach

en: Override login form username title and description
pl: Zastąp nazwę użytkownika, tytuł i opis formularza logowania

en: Enter semicolon(;) separated IP addresses ( Format for range: lower_range - upper_range )
pl: Wprowadź adresy IP rozdzielone średnikami (;) (Format dla zakresu: dolny_zakres - górny_zakres)

en: Enter your custom question here
pl: Wprowadź tutaj swoje własne pytanie

en: Login with miniOrange
pl: Zaloguj się za pomocą miniOrange

en: Passcode:
pl: Kod dostępu:

en: Configure Security Questions (KBA)
pl: Konfigurowanie pytań bezpieczeństwa (KBA)

en: Configure KBA
pl: Konfigurowanie KBA

en: Enable Domain Based 2FA
pl: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe oparte na domenie

en: Enter passcode
pl: Wprowadź kod dostępu

en: Interaction between role based and domain based 2FA
pl: Interakcja między uwierzytelnianiem dwuskładnikowym opartym na rolach i domenach

en: Your account has been retrieved successfully.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie odzyskane.

en: Invoke 2FA, if user belongs to Role as well as Domain
pl: Wywołaj 2FA, jeśli użytkownik należy zarówno do roli, jak i domeny

en: Invoke 2FA, if user belongs to either Role or Domain
pl: Wywołaj 2FA, jeśli użytkownik należy do roli lub domeny

en: You can use your username or email address to login.
pl: Aby się zalogować, możesz użyć swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji

en: Your user creation limit has been completed. Please upgrade your license to add more users. Please ignore if already upgraded.
pl: Limit tworzenia użytkowników został ukończony. Uaktualnij licencję, aby dodać więcej użytkowników. Zignoruj, jeśli już uaktualniłeś.

en: Something is not right. Please run the update script or contact us at
pl: Coś jest nie tak. Proszę uruchomić skrypt aktualizacji lub skontaktować się z nami pod adresem

en: Failed to send an OTP. Please check your internet connection.
pl: Nie udało się wysłać OTP. Sprawdź połączenie internetowe.

en: Your account has been created successfully. Email Verification has been set as your default 2nd-factor method.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone. Weryfikacja e-mailowa została ustawiona jako domyślna metoda 2-fazowa.

en: Enable login using email address
pl: Włącz logowanie za pomocą adresu e-mail

en: Enable login using phone number
pl: Włącz logowanie za pomocą numeru telefonu

en: An error occurred while configuring KBA Authentication. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas konfigurowania uwierzytelniania KBA. Spróbuj ponownie.

en: An error occurred while processing your request. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojego żądania. Spróbuj ponownie.

en: Verify Your Email
pl: Zweryfikuj swój adres e-mail

en: Headless/Decoupled 2FA Setup
pl: Konfiguracja 2FA bezgłowa/oddzielona

en: Enable Headless Two-Factor.
pl: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe bez interfejsu użytkownika.

en: Select 2FA method
pl: Wybierz metodę 2FA

en: Steps to integrate 2FA
pl: Kroki integracji 2FA

en: The first step is to authenticate user by sending Username and Password to our /headless/authenticate endpoint (API) so they can authenticated against the Drupal database. Once the user is authenticated successfully, OTP will be sent to registered mobile/email.
pl: Pierwszym krokiem jest uwierzytelnienie użytkownika poprzez wysłanie nazwy użytkownika i hasła do naszego punktu końcowego /headless/authenticate (API), aby można było uwierzytelnić go w bazie danych Drupal. Po pomyślnym uwierzytelnieniu użytkownika OTP zostanie wysłane na zarejestrowany telefon komórkowy/e-mail.

en: The second step is to validate the user by sending OTP (One time passcode) to our /headless/login endpoint (API).
pl: Drugim krokiem jest weryfikacja użytkownika poprzez wysłanie jednorazowego kodu dostępu (OTP) do naszego punktu końcowego (API) /headless/login.

en: Drupal Architecture:
pl: Architektura Drupala:

en: Traditional/Normal
pl: Tradycyjny/Normalny

en: Send this apiKey: <strong> %moApiKey </strong>
pl: Wyślij ten apiKey: <strong> %moApiKey </strong>

en: API authentication failed. Please send the correct apiKey: <strong> %moApiKey </strong>
pl: Uwierzytelnianie API nie powiodło się. Proszę wysłać poprawny apiKey: <strong> %moApiKey </strong>

en: Hardware Token One Time Passcode
pl: Jednorazowy kod dostępu tokena sprzętowego

en: Insert the Hardware Token in the USB Port and touch button on Hardware token.
pl: Włóż token sprzętowy do portu USB i naciśnij przycisk na tokenie sprzętowym.

en: Enter the token
pl: Wprowadź token

en: Hardware Token configured successfully.
pl: Token sprzętowy został pomyślnie skonfigurowany.

en: An error occurred while configuring Hardware Token. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas konfigurowania Hardware Token. Spróbuj ponownie.

en: ACTION
pl: DZIAŁANIE

en: Error while updating authentication method.
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji metody uwierzytelniania.

en: Are the licenses perpetual?
pl: Czy licencje są wieczyste?

en: What is the refund policy?
pl: Jaka jest polityka zwrotów?

en: Does miniOrange offer technical support?
pl: Czy miniOrange oferuje wsparcie techniczne?

en: Does miniOrange store any user data?
pl: Czy miniOrange przechowuje jakiekolwiek dane użytkowników?

en: The number of OTP transactions have exhausted. Please recharge your account with SMS/Email/IVR transactions.
pl: Liczba transakcji OTP została wyczerpana. Doładuj swoje konto transakcjami SMS/E-mail/IVR.

en: 2FA Method
pl: Metoda 2FA

en: 2FA Status
pl: Stan 2FA

en: TOTP METHODS
pl: METODY TOTP

en: OTP METHODS
pl: METODY OTP

en: OTHER METHODS
pl: INNE METODY

en: Remember My Device
pl: Zapamiętaj moje urządzenie

en: Enable Remember My Device
pl: Włącz opcję Zapamiętaj moje urządzenie

en: Total Users:
pl: Łączna liczba użytkowników:

en: Select phone number field
pl: Wybierz pole numeru telefonu

en: Possible errors
pl: Możliwe błędy

en: Active Method
pl: Metoda aktywna

en: Configured Method
pl: Skonfigurowana metoda

en: Colour Code
pl: Kod koloru

en: Supported Devices
pl: Obsługiwane urządzenia

en: Please Register/Login with miniOrange before using this module.
pl: Przed użyciem tego modułu zarejestruj się/zaloguj w miniOrange.

en: Step 1 : Download the @method_name app
pl: Krok 1: Pobierz aplikację @method_name

en: Step 2: Scan this QR code with the app
pl: Krok 2: Zeskanuj ten kod QR za pomocą aplikacji

en: Can't scan the code?
pl: Nie możesz zeskanować kodu?

en: Time based:
pl: Oparte na czasie:

en: Step 3: Enter the passcode generated by the app
pl: Krok 3: Wprowadź kod dostępu wygenerowany przez aplikację

en: Step 1 : Download the miniOrange authenticator app
pl: Krok 1: Pobierz aplikację uwierzytelniającą miniOrange

en: Download MFA-Authenticator
pl: Pobierz MFA-Authenticator

en: Download Authenticator
pl: Pobierz Authenticator

en: Step 2: Scan this QR code with the app, the form will submit automatically
pl: Krok 2: Zeskanuj ten kod QR za pomocą aplikacji, a formularz zostanie przesłany automatycznie

en: Request OTP
pl: Poproś o OTP

en: We have @send an OTP to %user_email. Please enter the OTP to verify your email.
pl: Wysłaliśmy @OTP do %user_email. Proszę wpisać OTP, aby zweryfikować swój adres e-mail.

en: We have @send an OTP to %phone_number. Please enter the OTP to verify your phone number.
pl: Wysłaliśmy @OTP na %phone_number. Proszę wpisać OTP, aby zweryfikować swój numer telefonu.

en: We have @send an OTP to %user_email and %phone_number. Please enter the OTP to verify your email and phone number.
pl: Wysłaliśmy @OTP do %user_email i %phone_number. Wprowadź OTP, aby zweryfikować swój adres e-mail i numer telefonu.

en: You will receive phone call on %phone_number shortly, which prompts OTP. Please enter the OTP to verify your phone number.
pl: Wkrótce otrzymasz połączenie telefoniczne na %phone_number, które spowoduje podanie OTP. Wprowadź OTP, aby zweryfikować swój numer telefonu.

en: There was an unexpected error. Please try again.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

en: @method_name configured successfully.
pl: @method_name skonfigurowano pomyślnie.

en: Only alphanumeric characters (with question mark) are allowed and include at least three characters.
pl: Dozwolone są wyłącznie znaki alfanumeryczne (ze znakiem zapytania), składające się co najmniej z trzech znaków.

en: @number. Question:
pl: @number. Pytanie:

en: 2FA Policy for End Users
pl: Polityka 2FA dla użytkowników końcowych

en: Create an account with miniOrange
pl: Utwórz konto w miniOrange

en: General 2FA Settings
pl: Ogólne ustawienia 2FA

en: Activate Two-Factor Authentication
pl: Aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Allow users to change/re-configure 2FA
pl: Zezwalaj użytkownikom na zmianę/ponowną konfigurację 2FA

en: Allow Passwordless Login
pl: Zezwalaj na logowanie bez hasła

en: Allow users to skip 2FA
pl: Zezwól użytkownikom na pominięcie 2FA

en: Auto fetch phone number
pl: Automatyczne pobieranie numeru telefonu

en: Fetch phone number from user profile while the end users set up OTP over SMS as 2FA methods.
pl: Pobierz numer telefonu z profilu użytkownika, podczas gdy użytkownicy końcowi skonfigurują OTP przez SMS jako metodę uwierzytelniania dwuskładnikowego.

en: Enable Backdoor Login
pl: Włącz logowanie tylnymi drzwiami

en: Redirect URL after user login
pl: Przekieruj adres URL po zalogowaniu użytkownika

en: 2FA Restrictions
pl: Ograniczenia 2FA

en: Device Profiles Expiry Time (In days).
pl: Czas wygaśnięcia profili urządzeń (w dniach).

en: Number of trusted devices per user
pl: Liczba zaufanych urządzeń na użytkownika

en: Google Authenticator account name
pl: Nazwa konta Google Authenticator

en: Organization branding
pl: Branding organizacji

en: Login with username/email address
pl: Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika/adresu e-mail

en: Role Based Restriction - Enable 2FA for specific roles.
pl: Ograniczenia oparte na rolach — włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla określonych ról.

en: Domain Based Restriction - Enable 2FA for specific email domains.
pl: Ograniczenia oparte na domenie — włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla określonych domen e-mail.

en: Enter semicolon(;) separated domains ( eg. abc.com;xyz.com)
pl: Wprowadź domeny rozdzielone średnikami (;) (np. abc.com;xyz.com)

en: IP Based Restriction - Skip 2FA for Trusted IPs.
pl: Ograniczenia na podstawie adresu IP — pomiń uwierzytelnianie dwuskładnikowe w przypadku zaufanych adresów IP.

en: Enable Trusted IP Based 2FA
pl: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe oparte na zaufanym adresie IP

en: Select 2FA methods you are interested in
pl: Wybierz metody 2FA, które Cię interesują

en: Additonal Usecase Details
pl: Dodatkowe szczegóły dotyczące zastosowania

en: The admin who has activated module on this site can configure/reconfigure 2FA using this tab.
pl: Administrator, który aktywował moduł na tej stronie, może skonfigurować/ponownie skonfigurować 2FA korzystając z tej zakładki.
