Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.3) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
