Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.3) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
