Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.3) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
