Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.3) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
