Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: Download
bg: Свали

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Profile
bg: Профил

en: Apply
bg: Търси
