Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga

en: Profile
bs: Profil

en: Query
bs: Upit

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
