Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: Download
eo: Elŝutu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Apply
eo: Apliku
