Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Download
ku: داگرتن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
