Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: Download
os: Рахæсс

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
