Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.4) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Success
sk: Úspech

en: Authored by
sk: Autor

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Profile
sk: Profil

en: Query
sk: Dotaz

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Activate
sk: Aktivovať

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
