Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.5) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Profile
bn: প্রোফাইল
