Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.5) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Success
he: הצלחה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Query
he: שאילתה

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Activate
he: הפעל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים
