Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.5) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Profile
ka: პროფილი
