Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.5) - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Yes
ms: Ya

en: Download
ms: Muat turun

en: Login
ms: Log masuk

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Roles
ms: Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Role
ms: Peranan

en: Profile
ms: Profil

en: Apply
ms: Pohon

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Bulk operations
ms: Operasi pukal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Default country code
ms: Kod negara lalai
