Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.3.5) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: Download
ro: Descarcă

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Success
ro: Succes

en: Authored by
ro: Autor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Profile
ro: Profil

en: Query
ro: Interogare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Skip
ro: Sari peste

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Select All
ro: Selectați tot

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Name or email contains
ro: Numele sau emailul conține
