Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Browser
az: Brauzer

en: Query
az: Sorğu

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
