Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: Download
da: Hent

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: User ID
da: Bruger ID

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Roles
da: Roller

en: Click here
da: Klik her

en: Success
da: Succes

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Role
da: Rolle

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Profile
da: Profil

en: Query
da: Forespørgsel

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Activate
da: Aktivér

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Select All
da: Markér alle

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Failure
da: Fejl
