Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: Download
fi: Lataa

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Success
fi: Onnistui

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Profile
fi: Profiili

en: Browser
fi: Selain

en: Query
fi: Kysely

en: User Management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Proceed
fi: Jatka

en: Apply
fi: Käytä

en: Skip
fi: Ohita

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Verify
fi: Tarkista

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Failure
fi: Epäonnistuminen
