Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone Number
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
