Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: Profile
kk: Профиль
