Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: Download
nn: Last ned

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Apply
nn: Bruk
