Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.4.0) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
