Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Test
ru: Тест

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Validate
ru: Проверить

en: Enter your answer here
ru: Введите Ваш ответ в это текстовое поле

en: Get Started
ru: Начало работы
