Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Validate
sk: Kontrolovať
