Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου
