Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.21) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan
