Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.21) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Test
jv: Ujian

en: Save
jv: Simpen
