Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.21) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Save
ta: சேமி
