Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.211) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Save
sl: Shrani
