Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-1.212) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla
