Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.212) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Test
ka: ტესტი
