Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.212) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
