Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.212) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Test
mr: चाचणी

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Phone
mr: दूरध्वनी
