Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Register
es: Registro

en: Submit
es: Enviar

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Test
es: Prueba

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Phone
es: Teléfono

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Validate
es: Validar

en: Get Started
es: Empezar
