Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Test
kk: Тест

en: Save
kk: Сақтау
