Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ
