Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.31) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Test
bg: Тест

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Phone
bg: Телефон
