Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.31) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Validate
cs: Validovat

en: Enter your answer here
cs: Zde vložte svou odpověď
